26.01.2021 07:20
https://norwaygrants.tm.gov.lv/lv/2009-2014/jaunumi/ziemelamerika-izrada-interesi-par-darbu-ar-dzimumnoziedzniekiem-latvija?url=lv%2F2009-2014%2Fjaunumi%2Fziemelamerika-izrada-interesi-par-darbu-ar-dzimumnoziedzniekiem-latvija

Ziemeļamerikā izrāda interesi par darbu ar dzimumnoziedzniekiem Latvijādrukāt

2014. gada 5. martā

Valsts probācijas dienesta prezentētais (Sistēmas darbam ar dzimumnoziedzniekiem izveidi Latvijā) ATSA ikgadējā konferencē Čikāgā publicēts ATSA žurnālā "Forums"

Pagājušā gada oktobra noslēgumā Tieslietu ministrijas apsaimniekotās un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Latvijas korekcijas dienestu un Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietu reforma” Valsts probācijas dienesta projekta Nr.LV08/1 „Alternatīvu brīvības atņemšanai sekmēšana (ieskaitot iespējamo pilotprojektu elektroniskajai uzraudzībai)” (turpmāk – projekts) vadītājs Imants Jurevičius un vadošais pētnieks Anvars Zavackis apmeklēja Seksuālo varmāku ārstniecības asociācijas (Association for Treatment of Sexual Abusers - ATSA) ikgadējo konferenci Čikāgā.

ATSA ir profesionāla organizācija, kurā apvienojušies daudzi tūkstoši galvenokārt Ziemeļamerikas speciālistu darbam ar dzimumnoziedzniekiem. ATSA ikgadējās konferences apmeklē 1.5-2 tūkstoši dalībnieku no visas pasaules un tas ir pasaules nozīmīgākais forums nozares profesionāļiem.

I.Jurevičius un A.Zavackis konferencē prezentēja sistēmas darbam ar dzimumnoziedzniekiem izveidi Latvijā. Ziemeļamerikas kolēģos prezentācija izraisīja interesi un tā pārpublicēta ATSA žurnālā „Forums”: